Najwyżej ocenione pożyczki pozabankowe

SuperGROSZ
SuperGROSZ
Ocena
9.1
Max. kwota pożyczki
4000 zł
Max. okres pożyczki
30 dni
Min. wiek
18
Procent

Vivus
Vivus
Ocena
9
4000 zł
30 dni
Min. wiek
20
Procent

Agent dzwoniący z orzeczeniem.

Praca na stanowisku Agenta dzwoniącego dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

PLN2,000
Zapamiętaj

ID Ogłoszenia #12781

Treść Ogłoszenia

Pracownik Call Center z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Cała PolskaObowiązki:

telefoniczny kontakt z potencjalnymi i obecnymi klientami,
raportowanie swoich działań,
uzupełnianie bazy danych na podstwie uzyskanych informacji.

Wymagania:

aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności również osoby niewidzące i niedowidzące
dobra dykcja i miły tembr głosu
znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym
dostęp do internetu (stałe łącze) w miejscu zamieszkania
mile widziane doświadczenie w telemarketingu
wysoka kultura osobista i kreatywność
wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności
dyspozycyjność (7h dziennie)

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
niezbędne narzędzia pracy,
pracę zdalną.
terminowe wypłaty wynagrodzeń,
możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz kopię orzeczenia o niepełnosprawności prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@bponetwork.pl dopiskiem w temacie Call Center, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Potrzebujesz pożyczki? Mamy dla Ciebie propozycję. Pożyczka na 24 raty.

Ocena 8 pkt.

Ratka.pl

Ratka.pl
Ratka.pl
5000 zł
720 dni
Min. wiek
20
Ocena
8

Nr telefonu

503 460 421

Kategoria

Tagi/Słowa Kluczowe

Agent Biurowa CallCenter zdalna

Zostaw Komentarz