Najwyżej ocenione pożyczki pozabankowe

SuperGROSZ
SuperGROSZ
Ocena
9.1
Max. kwota pożyczki
4000 zł
Max. okres pożyczki
30 dni
Min. wiek
18
Procent

Vivus
Vivus
Ocena
9
4000 zł
30 dni
Min. wiek
20
Procent

Kasjer Sprzedawca w sklepie Mięso-Wędliny 100% eko w Lublinie

Poszukujemy 3 osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Sprzedawca-Kasjer na dziale mięso/wędliny na terenie miasta Lublin

ID Ogłoszenia #6546

Treść Ogłoszenia

Poszukujemy 2 osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer referencyjny: ks/mięso/wędliny LUBLIN

Obowiązki:

Obsługa klienta przy stanowisku mięso/ wędliny
Obsługa stanowiska mięso/wędliny, krajalnica
Rozliczanie zakupów, obsługa kasy fiskalnej
Co miesięczne wykonywanie inwentaryzacji na dziale
Dbanie o porządek na miejscu pracy
Obsługa kasy fiskalnej na dziale

Wymagania:
Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
Solidność i operatywności w pracy
Pozytywne nastawienie do pracy na danym stanowisku
Dyspozycyjność do pracy oraz gotowość do pracy
Mile widziane umiejętności rozpoznawania wyrobów wędliniarsko-mięsnych
Komunikatywność w pracy z klientm
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
odpowiedzialną pracę, z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
pakiet premii uznaniowych,
regularne wypłaty co miesiąc

W przesłanych aplikacjach CV wraz ze zdjęciem.

Potrzebujesz pożyczki? Mamy dla Ciebie propozycję. Pożyczka na 24 raty.

Ocena 8 pkt.

Ratka.pl

Ratka.pl
Ratka.pl
5000 zł
720 dni
Min. wiek
20
Ocena
8

Zostaw Komentarz