Błąd bazy danych WordPressa: [INSERT, UPDATE command denied to user 'zkredyt2em'@'10.23.109.38' for table 'og_options']
INSERT INTO `og_options` (`option_name`, `option_value`, `autoload`) VALUES ('_transient_doing_cron', '1596876672.3035058975219726562500', 'yes') ON DUPLICATE KEY UPDATE `option_name` = VALUES(`option_name`), `option_value` = VALUES(`option_value`), `autoload` = VALUES(`autoload`)

Motoryzacja w miniaturze, czyli kolekcjonerska alternatywa - Ogłoszenia

Motoryzacja w miniaturze, czyli kolekcjonerska alternatywa


27 lutego 2020 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Ekonomia


Ogłoszenia Motoryzacja

Lubisz stare samochody? Oglądasz się za każdym, który zobaczysz na drodze? Marzysz o takim, ale z różnych względów nie możesz sobie pozwolić na jego kupno? To oczywiście zrozumiałe. W grę nie wchodzą tu tylko finanse, które są potrzebne do zakupu takiego samochodu i jego ewentualnego remontu. Finanse to zresztą także bieżące utrzymanie, a z tym wiąże się, chociażby fakt, że trzeba mieć gdzie taki samochód trzymać. Zdecydowanie potrzebny jest garaż. Trzymanie takiego samochodu pod chmurką nie będzie dobrym pomysłem. Jaki by ten powód nie był, ale po prostu wiesz, że jesteś w sytuacji, że pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Czy znajdzie się wtedy jakaś alternatywa?

Jeśli nie jeden, to może… kilkaset?

Owszem, może nie 1:1, bo taka nie istnieje, ale taka … 1:43 już jak najbardziej. Dlaczego 1:43? Ponieważ jest to najpopularniejsza skala dla modelarstwa samochodowego. Kierowcą takiego samochodu co prawda nie zostaniemy, ale jeśli chodzi o nacieszenie oczu, to nie będziemy zawiedzeni. Zwróćmy uwagę na to, że modele kolekcjonerskie to nie zabawki. Poziom wykonania, nawet tych tańszych, może nowicjusza po prostu zaskoczyć. Dokładnie odwzorowana bryła, światła, felgi, detale w postaci emblematów, wnętrze itd… No i garaż, który będziemy na nie potrzebować, stworzymy we własnym pokoju. Dobrze przemyślany pomieści nawet i kilkaset modeli kolekcjonerskich, a nie zajmie całego pokoju. Jeśli chodzi o wydatki, to te oczywiście mogą być spore, tu już wszystko zależy od ilości i jakości naszych zakupów, ale możemy być pewni, że zakup będzie wydatkiem jedynym. Kwestie remontów, paliwa i przeróżnych opłat odpadają. Trzeba też pamiętać, że modele kolekcjonerskie, to też rzecz, którą możemy się pochwalić. Na niejednym naszym gościu zrobią wrażenie. Taki widok potrafi zaskoczyć i zauroczyć nie tylko wielkiego miłośnika motoryzacji. Ładnie zaaranżowane miejsce na przechowywanie modeli będzie dodatkiem, który upiększy pomieszczenie.

Na to trzeba po prostu spojrzeć

Czy to jednak jest coś na pewno dla nas? Proponuję zajrzeć do internetu i zobaczyć taki model kolekcjonerski, najlepiej samochodu, który nam się podoba, mamy do niego jakiś sentyment itp. Jeśli uczucia temu towarzyszące będą miłe, to spokojnie możemy zaryzykować zakup pojedynczego modelu. Do niczego nas to nie zmusi, nie zrujnuje też naszych finansów. Pamiętajmy o tym, że oglądanie zdjęcia, a oglądanie samego modelu postawionego przed naszymi oczami, to dwie sprawy, które sporo się od siebie różnią, dopiero na żywo dostrzeżemy całą jego magię. Nawet do sceptyka dojdzie fakt, że to nie zabawka, a małe dzieło sztuki.

Motobar ogłoszenia motoryzacyjne

Komentarze